O produktech

Cesta ke zdraví

Cesta ke zdraví

Chraňte si své zdraví ekologicky šetrnými prostředky, které dezinfikují a zároveň hojí poranění. Kromě toho likvidují záněty a mykózy, potlačují pachy a odstraňují z těla viry a bakterie. Objevte naše dezinfekce na tělo, bezoplachové, virucidní a šetrné k vaší pokožce. Naše prostředky jsou velmi vhodné pro osoby s diabetes a citlivou pokožkou. Mají silný účinek při podpoře hojení ran a zanícených ložisek. 

Koupit Koupit

Domov bez kompromisů

Domov bez kompromisů

Snažíte se zajistit sobě a svým blízkým stoprocentní čistotu vašeho domova a hledáte ekologicky šetrné a přitom účinné řešení? Trápí vás zápach, plíseň na zdi, potřebujete zajistit čištění klimatizace nebo dezinfekci vzduchu? Objevte naše prostředky pro dezinfekci vzduchu a všech povrchů, které nenarušují jejich strukturu a přitom vás ochrání před nežádoucími bakteriemi a viry.

Koupit Koupit

Spokojené rostliny

Spokojené rostliny

Milujete květiny a chcete jim pomoct růst? Odhalte tajemství jejich zdravého růstu a zlepšete jejich odolnost proti plísním, hnilobě i bakteriální nákaze. Prodlužte životnost ovoce, zeleniny a květin při skladování díky ekologicky šetrné dezinfekci.

Koupit Koupit

Bezstarostný život s domácími mazlíčky

Bezstarostný život s domácími mazlíčky

Máte doma domácího mazlíčka a řešíte jakou použít dezinfekci, která bude rány nejen dezinfikovat, ale i pomůže s hojením? Použijte naše prostředky, které jsou bez zápachu, nepálí na pokožce, pomáhají s hojením ran jak po zranění, operaci, nebo jen při kousnutí klíštětem. Případně Vám vadí nežádoucí pachy nebo chcete zajistit čistotu povrchů? Vyzkoušejte ekologicky šetrné dezinfekce povrchů a vzduchu, které extrémně rychle likvidují viry a bakterie, neutralizují pachy, a to nejen v domácnosti, ale i v interiéru auta nebo v kanceláři. 

Koupit Koupit

Ekologický neznamená drahý

Ekologický neznamená drahý

Při vývoji našich ekologických prostředků myslíme na lidské zdraví i na životní prostředí. Používáme jednoduše recyklovatelné eko obaly, které jsou díky svému unikátnímu tvaru dobře skladovatelné a manipulace s nimi je mnohem jednodušší. Přesvědčte se.

Koupit Koupit

Kontakty

Klimentská 1746/52, 110 00 Praha

info@vhecogroup.cz

+420 602 621 863, +420 724 300 888

Přihlásit se

 

Comgate

Sociální sítě

Facebook

Instagram

Máte dotaz?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností VH ECO GROUP a.s. *